TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

BOKS FEDERASYONU’NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA!

BOKS FEDERASYONU’NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA!

Yayınlanma Tarihi: 17 Mart 2017 12:20

BOKS FEDERASYONU’NDAN ZORUNLU AÇIKLAMA!

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, bugün spor haberleri üzerine hizmet veren bir internet sitesinde ‘Savcılık devrede, 4 federasyona gözaltı’ başlıklı haberdeki söz konusu iddiaların herhangi bir yasal dayanağı olmayan, gerçek dışı ifadeler olduğunu açıkladı.

Başkan Gözgeç’in konuya ilişkin açıklaması şöyle:

“Bugün bir internet sitesinde yer alan haberde, Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nın bir süre önce kendilerine yapılan suç duyurusunun ardından yüzme, boks, tenis ve judo federasyonları için soruşturma başlattığı ve mali polisin birçok görevli ile yöneticinin ifadesini aldığı iddiası ortaya atılmıştır.

Kamuoyunun şunu net bir şekilde bilmesini isteriz ki, federasyonumuz yönetimi iddia edildiği gibi bir soruşturma geçirmemiş, ne bir federasyon çalışanımız ne de bir yöneticimiz mali polise ifade vermemiştir.

‘Yönetimde tam şeffaflık’ ilkesi doğrultusunda adımlar atan federasyonumuzu hedef alan bu haberin gerçekle yakından uzaktan ilgisi olmadığını belirtmek isteriz. Türkiye Boks Federasyonu, harcadığı her kuruşun hesabını bugüne kadar nasıl ilgili yerlere verdiyse, bundan sonraki dönemlerde de aynı şekilde hesabını vermeye devam edecektir.

Federasyonumuz, her konuda camiamızı ve çok değerli spor kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendirmeyi sürdürecektir.”

 

  Etiket : ,

  • MUSABAKA
  • SEMİNER
  • GENEL
  KÖŞE YAZARLARI

  ÇOK OKUNAN HABERLER

  DATMEDYA
  loader