TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

KULÜP BİLGİ SİSTEMİ YENİLENDİ

KULÜP BİLGİ SİSTEMİ YENİLENDİ

Yayınlanma Tarihi: 1 Şubat 2018 15:00

Kurumsal kimlik çalışmaları doğrultusunda teknolojik gelişimi yakından takip eden Federasyonumuz, Şubat 2018 itibariyle TKF Kulüp Bilgi Sistemi’ni yenileyecek. Bu sayede tüm kulüpler, sınav ve müsabaka kayıt işlemlerini hızlı ve rahat bir şekilde yapabilecek.

Kulüpler, yenilenen TKF Kulüp Bilgi Sistemi’yle birlikte, sporcu bilgilerini daha güvenli bir ortamda saklayabilecek. Bu bilgilere erişim için herhangi bir programa bağlı kalmaksızın, internet bağlantısı olan her yerden erişim sağlanabilecek ve tüm işlemler daha hızlı yapılacak.

Yenilenen TKF Kulüp Bilgi Sistemi’nde neler olacak?

 • Uygulamaya girişte Kulüp Bilgileri ekranından bilgilerinizi ve şifrenizi değiştirebileceksiniz.
 • Yeni Sporcu ekranından sporcu kaydınızı yapabileceksiniz. Bu ekranda kırmızı renkte olan bölümler zorunludur. (Gireceğiniz bilgilerin kontrolü yapılacaktır. Geçerli bir bilgi olmadığı takdirde sınavınız onaylanmayacaktır. Sınavı yapan antrenörün cep telefonuna ve TKF Kulüp Bilgi Sistemi üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilecektir.)
 • Sporcu Listesi menüsünden mevcut sporcularınızın listesini görebileceksiniz.
 • Raporlar menüsünde son üç dönemin onaylı listesini çıktı alabileceksiniz. Daha önceki dönemlere ait onaylı listeler için Federasyonumuz ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Turnuva Kayıt ekranında Müsabaka Kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.  
 • Kulüp Bilgi Sistemine girişte belirtilen tarihler dışında sınav gönderimi yapılamayacaktır. 
 • Kulüp Bilgi Sisteminde ihtiyaç duyulacak eklemeler veya çıkarmalarla ilgili sistemtalep@karate.gov.tr mailimize taleplerinizi gönderebilirsiniz. Gelen talepleriniz değerlendirilecektir.

Android ve iOS işletim tabanlı telefonunuza indirdiğiniz TKF Mobil Uygulama üzerinden de işlem yapmak için Müsabaka Kayıt Sistemi ya da Bilgi Bankası bölümünü kullanabilirsiniz.  


 

 

 

  Etiket : ,

  DATMEDYA
  loader