TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

Slovakya' da Yapılacak Büyükler Avrupa Şampiyonasına Katılacak Sporcu ve Antrenörlere Önemli Duyuru

Slovakya' da Yapılacak Büyükler Avrupa Şampiyonasına Katılacak Sporcu ve Antrenörlere Önemli Duyuru

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2018 15:30

Büyükler Milli Takımında bulunacakların ekte bulunan Milli Takım Bilgi Formunu doldurup ivedi olarak federasyonumuz info@kick boks.gov.tr  e-mail adresine ve 0312 311 86 20 numaralı faksına göndermeleri gerekmektedir.

Milli Takım Pasaport Başvurusu için Gerekli Olanlar:

6 adet biometrik resim

Biometrik fotoğraf ebatı 50 mm x 60 mm, beyaz fonda ve desensiz olmalıdır. Fonda gölgeler oluşmamalıdır.Farklı ebatlarda ve fonlarda fotoğraf getirilmesi halinde başvuru tamamlanamamakta veya başvuru tamamlansa bile bu pasaportlar tanzim sırasında kalite kontrolden geçemediği için iptal edilebilmekte, bu durumda da başvurunuz yeniden alınır.Bu nedenle, çektirmiş olduğunuz biyometrik fotoğrafların 35 mm x 45 mm ebadında kesilmemesi hususunun fotoğrafçılara muhakkak hatırlatılması gerekmektedir.)

Nüfus Cüzdanı aslı,

Nüfus Cüzdanlarının verildiği tarih 10 yılı geçmemeli, yeni yıpranmamış olmalı, yıpranmış olanların yenilenmesi fotoğraflı olması gerekir  ve  Nüfus Müdürlüklerinden adres beyanınızı yapmış olmalısınız. )

Gri, Bordo veya Lacivert pasaport,

Şahsınıza ait pasaport düzenlenmiş yeni veya eski olan pasaportunuzu mutlaka yanınızda getirmelisiniz veya hangi federasyonda adınıza pasaport varsa önceden Kick Boks Federasyonuna bildirmelisiniz. Pasaport başvurusu esnasında diğer pasaportların ibraz edilmesi gerekmektedir )

Yeşil Pasaportu olanlarınbilgi formunda yeşil pasaportu olduğuna dair mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.

YUKARIDA BELİRTİLEN EVRAKLARIN, KAMP YERİNE ÇAĞRILDIĞINIZDA EKSİKSİZ VE TARİF EDİLDİĞİ GİBİ DÜZENLENMİŞ HALDE YANINIZDA BULUNDURMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası Milli Takım Kampı 03 Ekim 2018 tarihinde Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne bağlı Demirkazık Kamp Eğitim Tesislerinde başlayacaktır.

Milli Takım Antrenörlerimiz; Antrenman Programı, Antrenman Malzemesi ( Lapa, Tekmelik vb.)

Milli Takım Sporcularımız;Müsabaka Kıyafeti, Antrenman kıyafeti, Müsabaka koruyucuları ( dişlik, bandaj, kask, eldiven, kogi, kaval koruyucusu, ayak botu, bayanlar göğüs koruyucusu, Kick Boks lisansını) ve özel eşyalarını ( kamp süresi ve şampiyona süresince gerekli olan) kamp yerine gelirken yanlarında bulundurmak zorundadırlar.

SPORCU BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

KAMP SONUNDA DİREK ŞAMPİYONAYA HAREKET EDİLECEKTİR

  Etiket : ,

  • MUSABAKA
  • SEMİNER
  • GENEL
  KÖŞE YAZARLARI

  ÇOK OKUNAN HABERLER

  DATMEDYA
  loader