TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

ŞEMSİ KESER’E TMOK’TAN

ŞEMSİ KESER’E TMOK’TAN "KUTLAMA MEKTUBU" VERİLDİ

Yayınlanma Tarihi: 4 Haziran 2018 13:00

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) "İyiye, doğruya, güzele" sloganı ile bu yıl 36.’sını düzenlediği 2017 Türkiye Fair Play Ödül Töreni, geçtiğimiz günlerde Ataköy’de bulunan Olimpiyatevi'nde gerçekleşti. Fair Play ruhuna uygun davranışları ile 22 kişi ve kuruluş ödüllendirilirken; törende ayrıca PyeongChang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil eden milli sporcularımıza da Olimpiyat rozetleri takdim edildi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, 40 yıldan fazla bir süredir sporun içerisinde yer alan, karatenin de dahil olduğu uzakdoğu savunma sporlarının ülkemizdeki gelişimi ve bilinirliği için aktif rol oynayan Şemsi Keser’e, “2017 Türkiye Fair-Play Ödülleri” töreninde spor alanında yaptığı hizmetlerden ötürü “Kutlama Mektubu” takdim etti. 

Şemsi KESER Savunma Sporları 

İstanbul Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu hocası Şemsi Keser, mücadele sporlarının 40 yıllık serüveninde çeşitli Uzakdoğu sporları Karate, Judo, Taekwando, Kung-Fu’nun ülkemizde tanınmaya başlamasında aktif rol oynadı. Sporcu polislerimizin hocası olan Keser, yıllardır Polis Okulları’nda genç polis adaylarına sporu sevdirmek ve lisanslı sporcu sayısını arttırmak için emek vermektedir. 

    Etiket : ,

    DATMEDYA
    loader