TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

2019 YILI ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ HAKKINDA

2019 YILI ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ HAKKINDA

Yayınlanma Tarihi: 4 Ocak 2019 14:00

2019 YILI ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ HAKKINDA

2019 yılında Federasyon veya İl Faaliyetlerinde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemlerimiz ile illerinde Kulüp, Özel Spor Salonu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının bünyesinde, Boks Antrenörlük hizmeti veren Antrenörler ile 2019 yılında Hakem olarak görev yapacakların 2019 yılı vizesini yaptırmaları zorunlu olup 2019 yılı Ocak ayında Başlayacak İlk Türkiye Şampiyonasının Teknik Toplantısı yapılacağı günü Saat 14’de Vize Semineri yapılacak bu işlemler 4 Şampiyonada devam edecektir. Seminere Antrenörlerin Katılmaları Mecburidir, Katılan Antrenörlere Seminer Belgesi verilecek Verilen Belgeler Antrenör Kurslarında Geçerli olacaktır.

Vize işlemleri E-Devlet üzerinden, Spor Bilgi Sistemine girilerek Seminer kısmına girilerek yapılacaktır.

2019 yılında Federasyonumuz veya İllerde görev almak isteyen Antrenör ve her kategorideki Hakem vize ücretleri aşağıdaki gibi uygulanacaktır.

Antrenör Vizesi

150.TL

Hakem Vizesi

150.TL


2019 yılı vizelerini yaptırmayan Antrenör ve Hakemlerimize vizelerini yaptıracakları tarihe kadar,  Federasyonumuz veya İl Faaliyetlerinde görev verilmeyecek  O yıl için Faal Antrenör ve Hakem sayılmayacaklardır.

2019 yılında tüm Kademe Antrenör Kurslarına iştirak edecek Antrenörlerin aynı zamanda 2019 yılında yapılan Vize Seminerlerine katılıp Vize Ücretlerini yatırmış olması gerekmektedir. Yaptırmayanlar katılamayacaktır.

2019 yılı Vizeli Antrenör ve Hakemlerimizin listesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine gönderilecek ve Vizesini yaptırmayan Antrenörlere harcırah ödenmeyecektir.

E-Devlet üzerinden yapılan müracat sonucu sistemden çıkan Referans kodu ile Türkiye Halk Bankası Şubelerine gidilerek bakanlık hesabına ödeme yapılacaktır.    Etiket : ,

    DATMEDYA
    loader