TRT Haber Haberler

Sitene Ekle Haber Gönder

Kimono Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

FEDERASYON BAŞKANI EYÜP GÖZGEÇ'İN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

FEDERASYON BAŞKANI EYÜP GÖZGEÇ'İN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Yayınlanma Tarihi: 13 Mart 2018 12:30

FEDERASYON BAŞKANI EYÜP GÖZGEÇ'İN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, ülkemizin daha müreffeh bir geleceğe kavuşmasında taşıyıcı kolonun kadınlar olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Gözgeç’in mesajı şöyle:

“Sadece belirli günlerde değil, yılın her ayı, her günü, her saati başımızın tacı yapmamız gereken kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en kalbi duygularla kutluyorum.

Unutulmamalıdır ki bu şanlı topraklar her zaman kadını baş tacı eden, onlara en büyük değeri veren bir milletin vatanıdır. Bizlere düşen, kadınlarımızı hayatın her alanında daha da desteklemek, verdikleri mücadelelerde her daim yanlarında olduğumuzu hissettirebilmektir. Çünkü biliyoruz ki kadın eli değen her şey daha da güzelleşir, daha da bereketlenir…


Ümit ediyorum ki gelecek yıllarda da kadınlarımızın mevcudiyeti sadece nüfusta değil hayatın her alanında artarak kendini göstermeye devam edecektir. Hiç şüphesiz, Türkiye’nin 2023, 2053, 2071 hedefleriyle yolunda devam ettiği bu zaman diliminde kadınlarımız ülkemizin daha müreffeh bir geleceğe kavuşmasında taşıyıcı kolon olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, hayatın her alanında ve anında yanımızda olmalarından mutluluk ve gurur duyduğumuz, varlığımızı borçlu olduğumuz kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, başarı, sağlık ve esenlik diliyorum.

    Etiket : ,

    DATMEDYA
    loader